Majutus

PUHKEMAJA “Kelder”

Väikses puhkemajas on 4 voodikohta,  lisakohtade võimalus.

Puhkemaja alumisel korrusel asub puhkeruum, kööginurk (pliit, külmkapp, mikrolaineahi, veekeetja, kohvimasin  ning  nõud toidu valmistamiseks ja serveerimiseks), saun,  duširuum ja tualett. Avatud planeeringuga ülemisel poolkorrusel  asuvad voodid.

Puhkemaja lõunapoolsel küljel asuval väliterrassil on ilusa ilma korral võimalik üheskoos aega veeta kuni 20 inimesel.  Värsket õhku ja lummavat loodusvaadet on võimalik nautida ka jahedamate ilmade korral.  Puhkemajal on olemas gaasikiirgurid, mida on võimalik laenutada.

Hind alates 120 eurot ööpäev, lisakoht 10 eurot.  Hind ei sisalda hommikusööki.

Hinna sees on sauna, grilli (grillsüsi ei ole hinna sees) ja sõudepaadi kasutamine.

Lemmikloomad ei ole lubatud.

PUHKEMAJA “Ait”

Aidas on 6 voodikohta,  lisakohtade võimalus.

Ait on kahekorruseline. Esimesel korrusel asub puhketuba, täisvarustuses kööginurk (pliit, külmik, nõudepesumasin, mikrolaineahi, kohvimasin, veekeetja  ning   nõud toidu valmistamiseks ja serveerimiseks), saun, duširuum ja tualett. Puhketoas on võimalik korraldada koosviibimisi kuni 20 inimesele. Ülemisel korrusel  asub kaks magamistuba,  kahekohaline ja neljakohaline.

Aida lõunapoolsel küljel asuval suurel väliterrassil on ilusa ilma korral võimalik üheskoos aega veeta kuni 20 inimesel.   Värsket õhku ja lummavat loodusvaadet saate nautida ka jahedamate ilmade korral, võimalik on laenutada gaasikiirgureid.

Hind  alates  180 eurot (6 inimest) ööpäev,  lisakoht  10 eurot . Hind ei sisalda hommikusööki.

Hinna sees on sauna, grilli (grillsüsi ei ole hinna sees) ja sõudepaadi kasutamine.

Lemmikloomad ei ole lubatud.

RIPPTELGID

Võrratu kogemus looduse- nautijatele. Telgi  paigaldame maalilise  vaatega jõe kaldale või paksu metsa sisse. Valida on kahe- ja kolmekohaliste Tentsile ripptelkide vahel. Telkijatel on võimalik kasutada lõkkeplatsi koos grillimisvõimalusega (grillsüsi ei ole hinna sees), wc-d, dušši ja elektrit. Alusmati ja magamiskoti saate kohapeal laenutada või ise kaasa võtta. Hind sisaldab telgi paigaldamist kliendile sobivasse ja turvalisse kohta.
Ripptelgis ööbimine pole võrreldav tavalises telgis ööbimisega vaid on oluliselt mugavam ja omanäolisem.
Hind 15.-eurot/inimene. Alusmati laenutus 2.-eurot/tk ja magamiskoti laenutus 4.-eurot/tk.
Rohkem infot ja tehnilised andmed Tentsile ripptelkide maaletooja Fastrabbit kodulehel.

LÕKKEPLATS

Telkijatele pakume hulganisti kauni vaatega telkimiskohti ja telkijatel võimalus kasutada lõkkeplatsi koos grillimisvõimalusega (grillsüsi ei ole hinna sees), wc-d, dušši ja elektrit.

Telkimiskoha hind 10.-eurot/telk.